Megoldatlan

elromlott sebessègmèrö

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére