Megoldott

Elsötétült a Római-part egy része

A Kossuth Lajos üdülőparton, a Seneca közi kereszteződéstől északra egyetlen közvilágítási lámpa sem ég, sem az úttesten, sem a töltésen. De dél felé indulva is sötét az első lámpa, és csak a másodiktól működik a közvilágítás.
Kérni szeretném a probléma elhárítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 136

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta mindenhol jó már.
  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az úttest melletti lámpák továbbra sem világítanak a jelzett részen, de a töltésen már működik a világítás. Szóval félig már megoldva, de a lezárása még korai lenne.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett LED lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére