Megoldott

Sötét megálló

A megálló egy részén nincs világítás. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész. Köszönöm!
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az AI túlhúzza, bár tény minden második led csík elég lenne bőven.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép szerint ennek ellenére, nappali világosság van. Tipikus esete a felesleges túlvilágításnak. (Ha csak a telefon, nem hihetetlenül jó éjszakai képet csinál.)
    A külső ledcsík világítása feleslegesn...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 db lámpa nem ég

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett lámpa a buszvégállomásnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére