Megoldott

Pestújhelyi játszótér

A játszótér nagy mászókáján van egy autó műszerfal és kormány.
Ennek rögzítésére több csavar is szolgál.
Kettő hiányzik, ezért mozog az egész panel.
Balesetveszélyes és a játékot is elrontja.
Kérjük a javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Klebelsberg Kunó u. 46

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták. Köszönjük.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Vág utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére