Megoldott

Csőtörés után nem visszaültetett fa

Anonim Járókelő

2021.09.09.-én a Nagy Lajos király útja 35. és 37. között volt egy vízcsőtörés, melynek javítása miatt ki kellett ásni egy kb 4-5 éve ültetett fát. A csőtörést helyreállították, de a fát nem ültették vissza, ott hever a földön. A fát gyorsan vissza kéne ültetni, hogy ne pusztuljon el és legyen esélye a túlélésre.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 37a

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa visszakerult, de rendesen meg kene locsolni hogy ne pusztuljon ki.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    És persze a szokásos tilosban, zöldterületen parkolás...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lengyel László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elcsatolt magánparkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Lezárt Városliget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére