Megoldatlan

Bajza utca, szemétkupac

Szemétkupac eldugva a fa mögé

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nem a közteresek az illetékesek, mert ők is csak értesítést küldenek. Az összetakarításra az önkormányzatnak biztos van szervezetük, utána is néztem. Terézvárosi Nonprofit foglalkoztató, ők...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss de halott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Paulay Ede utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elgazosodott belvárosi terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére