Megoldásra vár

Mechwart liget játszótér - balesetveszély

Anonim Járókelő

A Mechwart ligetben a nagyobbik játszótéren a háromszög alakú toronyban hiányzik az egyik deszka, csak egy éles szög/csavar áll ki a helyén, mely nagyon balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart tér 1

Hozzászólások

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép lemaradt
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Szakértői vizsgálat megerősítette, hogy a játszóeszköz nem alkalmas a további használatra a korhadás miatt. A játszóeszközt leszerelték.

    Pótlása tavasszal történik meg.

    Üd...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését! Tegnap a parkfenntartó munkatársai átvizsgálták az eszközt és ideiglenesen elkerítették. A balesetveszélyes fémtárgyat eltávolították de az eszköz átvizsgálása...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület, a Műszaki Osztály továbbítja a bejelentésében foglaltakat a...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére