Megoldott

Kiszáradt fa

Kiszaradt fa

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Alsó Törökvész út 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztet Admin!

    Fotóval erősítjük meg, hogy korábban kivágásra került a kiszáradt fa majd telepítésre került a jelzett helyre az új fa.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett fát már korábban kivágták, amely helyett novemberben ültetünk újat.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089238 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett fát még az őszi ültetési időszak előtt eltávolítjuk. Amennyiben lehetséges akkor a közvetlen környezetében pótoljuk is.

    ÜDvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult cserjék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kapás utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére