Megoldatlan

Szemét!!!

A park rendszeresen tele van szeméttel,illetve a Tesco parkolója

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szendrő utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére