Megoldott

Túlburjánzó növényzet

A bokor a kerékpárútra már félig ránőtt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út 108

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére