Megoldásra vár

Járda lehetőségének vizsgálata a Pálvölgyi úton

A Pálvölgyi út némely szakaszán egyik oldalon sincs járda. Nem tudom, mennyiben lehetséges, de érdemes lenne járda kialakításának lehetőségét megvizsgálni. A környéken sokan futnak, járda híján az úttesten, ami különösen a sötétedő időben délután/esténként veszélyes helyzeteket tud teremteni. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pálvölgyi út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyira legalább alkalmas lenne futásra, mint az aszfaltburkolatú úttest, csak mégis biztonságosabb. :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által felvetett igényt a környéken lakók közül eddig senki nem jelezte. A Műszaki Osztály megvizsgálja a járda építésének lehetőségét, egyeztetve az itt található ingatlanok...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére