Válaszra vár

Felújítandó padok

Tisztelt járókelő már elég régóta rozoga padok rájuk férne a felújítás meg pad léc csere is elégé el van korhadva XX.kerületben

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 14

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére