Megoldatlan

hiányzó fa

A XII. ker. Pagony utca 18. előtt egy kivágott fa csonkja van évek óta. Jó és ideje lenne pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére