Megoldatlan

Füves közterület rongálódása a Májusfa utcában (Dozzi villa)

A Májusfa utca 5. szám előtti közterületen korábban füves rész volt, mostanra pedig megrongálódott, igencsak megromlott az állapota, ami esztétikai és funkcionális szempontból is problémát jelent.

Kérem, hogy kötelezzék a terület helyreállítására azt, aki okozta!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Májusfa u. 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejáró de hova?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Invazív fafajták cseperednek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére