Megoldott

Firka

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy a buszmegálló tábláiról távolítsák el a rongálás nyomait.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős köz

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Az utasvárót letakarítottuk.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatérő a firkáló. Kb. 3 hete is ugyanígy nézett ki, azt azóta lemosták. A fedett váró oldala szerintem a JCDecaux Hungary hatásköre.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • N. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltűnt Publimont váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: JCDecaux
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére