Megoldott

Hiányzó fa

A XII. ker. Pagony utca 20. előtt jól mutatna egy fa a lassan több éve üresen álló növénykazettában.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 20

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide ültettek fát! :)
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére