Megoldott

belógó növényzet a Szerémi úton

Anonim Járókelő

A Szerémi út több pontján, de főként a Hengermalom út és Barázda utca közti szakaszon a növényzet annyira belóg, hogy akadályozza a forgalmat.
Ezen a szakaszon a csúcsidőkben élénk a gyalog és kerékpáros forgalom is, ami balesetveszélyes helyzeteket teremt a belógó növényzet miatt leszűkült út miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 49

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos elforgatja a képeket a weboldal, korrigálni nem lehet. Kar hogy ennyire gagyi lett a járókelő Weboldala. Elnézést a kifejezésért.
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg lett nyírva.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére