Megoldásra vár

Járdára bemosott rézsű

A nagy vihar pár hete lemosta a rézsűt a CBA mellett, azóta sem takarította el senki azt a járdáról. Itt egyébként is rossz a rézsű konstrukciója, eddig is mindig kimosta a víz (csak nem ilyen mértékben). Valami olyan megoldást kellene találni, ami a jövőben megakadályozná, hogy a föld a járdára mosódjon ki.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 18

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdaszakasz takarítását megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.

    A járdahibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszél...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Már két hete tudnak a problémáról, azóta nem történt semmi.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/86822/alacsony-szegely
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kihaltak a fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    alig látható fontos tábla - Köves út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patakmeder

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Köves út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére