Megoldott

hetek óta nincs világítás - Mária Terézia utca Budafok

Anonim Járókelő

hetek óta nincs világítás - Mária Terézia utca

Tóth József u és Donszky Árpád utca közötti szakaszon, jelenleg 2 irányú itt a forgalom, jó lenne, ha lenne egy kis fény éjjel és este.

Budapest, Mária Terézia u. 76, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 76

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A világítás tényleg megjavult.

    Zárható!

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/87914/sotet-utszakasz
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötétség a Szőlő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Plébánia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére