Megoldott

Összegraffitizett buszmegálló

Pesterzsébet felsőnél a soroksári irányú buszmegállót összegraffitizték. Legyenek szívesek eltávolítani. Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet felső H

Hozzászólások

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen az elképesztően gyors intézkedést!
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink elhárították a jelzett hibát.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    1148 Budapest, Örs vezér tere 25/A (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összehányt, mocskos utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére