Megoldatlan

Parlagfű

Budapest XIX. kerületben, az Üllői út és a Berzsenyi u. sarkánál lévő parkoló zöldterületein parlagfű növekszik. Kérem irtani, és a gazok helyére virágokat ültetni.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Berzsenyi u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére