Megoldásra vár

Fahelyek

A Török Flóris utcában több helyes is hiányoznak/ki lettek vágva fák, pl. a 92. és 102. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Török Flóris u. 92

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Németh Zs.!

    Köszönjük bejelentését, észrevételét.
    A elkövetkező fapótlások tervezéskor figyelembe fogjuk venni a Török Flóris utcában található üres fahelyekre történő ültetési lehetőségeke
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kihaltak a fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdára bemosott rézsű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére