Megoldott

Kiszáradt fa

Kiszáradt fa a Törökvész Pusztaszeri sarkán

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 21

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldodott
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt fát eltávolították. Pótlása az őszi ültetési időszakban történik meg.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt, elhalt fákat folyamatosan távolítjuk el a kerület közterületéről, hogy az őszi ültetési időszakban pótoljuk azokat.

    A jelzett fa is a listán van már. Köszönjük jelzé...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kúszónövények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhany utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kutyás élménypark

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumi a kuruclesi játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére