Megoldott

Kiszáradt fa

Kiszaradt fa a Törökvész úton

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 3c

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztet Admin!

    Fotóval erősítjük meg, hogy korábban telepítésre került a jelzett helyre az új fa.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt fát eltávolították. Pótlása az őszi ültetési időszakban történik meg.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszáradt, elhalt fákat folyamatosan távolítjuk el a kerület közterületéről, hogy az őszi ültetési időszakban pótoljuk azokat.

    A jelzett fa is a listán van már. Köszönjük jelzé...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére