Megoldott

Kátyú a Balázs Béla u és Telepy utca találkozásánál.

Tisztelt Címzettek,

a 9. kerületben a Balázs Béla utca és a Telepy utca kereszteződésében egy mély kátyú van a Csatornázási Művek fedlap környékén.
Közlekedés szempontjából nagyon rossz helyen van. Egy kerékpár vagy motoros kereke már akkorát tud ebben akadni, hogy esés lehet belőle.
Helyét itt, a térképen jelöltem, és fényképeket is csatolok.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Telepy u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelentem javítva lett. Bár a minősége nem a legjobb, de a kátyú eltűnt.
  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Juliet Juliet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nikolett Nagy
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Gömbakác utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére