Válaszra vár

Üres fahelyek 2-3.

Kérem lehetőség szerint (ősz/tavasz) a kijelölt helyekre facsemetéket telepíteni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pázmány Péter stny.

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "ÜRES FAHELYEK 2-3."-ról "Üres fahelyek 2-3."-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére