Válaszra vár

Üres fahely 1.

Kérem lehetőség szerint (ősz/tavasz) a kijelölt helyre facsemetét telepíteni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egyetemváros - A38

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére