Megoldott

Sötét lámpa

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 19

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gizella út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    1402-Vágány utca-Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet királyné útja, aluljáró (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére