Megoldott

Törökverő nem működik a közvilágítás

Törökverő nem működik a közvilágítás.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 213

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kaptunk választ, de megoldva.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szinte egymásbaérő villanypóznák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hirschler Andras
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére