Megoldott

Járdára lógó bokor

A Dévényi utca elején ez a kis bokor eléggé belóg a járdára, valaki már barbár módon neki is esett és letördelt róla ágakat, kérem lássák el szakszerűen.

Köszönöm!
esetleg összevonható egy közeli másik bejelentésem megoldásával, egy háznyira vannak egymástól :)
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85546/kiszaradt-fa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Fás Nimród hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit sötét volt, ezen jobban látszódik. Köszönöm.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Fás Nimród hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére