Válaszra vár

KISZÁRAD A LIGET

Foci eb örjöngőt tudnak üzemeltetni, kocsmát és múzeumot építeni, de gondozni azt, amit mi eddig Ligetnek hívtunk már nem megy. Vagyis nem akarják. Igen! A fák, a bokrok és a fű (nem, nem a műfű, hanem tudja tisztelt illetékes, az az igazi ami, amúgy megél mindenhol)
2021 július ... hullanak a falevelek, mint ősszel, de ezúttal a szárazságtól. Kő keményre száradt a talaj, sok helyen teljesen kikopott az egykoron zöld fű. Fogynak a fák folyamatosan a Ligetből. Azokat pótólni hivatott cserjék, viszont, már esélytelenel nyugalmával száradnak ki. Aki nem hiszi el menjen ki és nézze meg. Felháborító. De a kocsma meg az eb örjöngő tele. Teljes katasztrófa. Olyan helyeken száraz a fű ahol egykor még simán piknikezni lehetett. Mostmár a madár se jár oda.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme stny. 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Igéret kontra valóság!
  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a zöldfelület fejlesztés????
  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Szárazság
  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére