Válaszra vár

Futópálya átkelői

Tisztelt illetékes!
Korábban ígéretet kaptam a futópálya biztonságosabbá tételére, miszerint az átkelőkbe táblákat és, ahol van lehetőség felfestéssel hívják fel a futók és a más egyébb parkhasználók figyelmét a futók áthaladására.
Sok érthetetlenül rossz átkelőt építettek, melyek rendszeres konfliktus forrássá váltak futók és nem futók közt. Gyakran nem látják az érkező futókat, ezért eléjük vágnak, megakasztják, rosszabb esetben baleseteznek a futókkal a kerékpárosok, gyalogosok, babakocsisok, kisebb nagyobb túristacsoportok. Eddig 5 vagy 6, nevetségesen alacsony, térdig érő táblát helyeztek ki, mely a futópályára lépők figyelmét hivatott felhívni arra, hogy a futópálya a futóké. Ez kevés. Kerékpáutak, sétányok és járdák keresztezik nagyjából 80 méterenként. Szíveskedjenek a az Olof Palme stnyon áthaladó pályát felfestéssel és táblával jelezni minél előbb.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme sétány

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére