Válaszra vár

Elpusztult fák

Anonim Járókelő

A Lövöház utcában a dézsába ültetett fák közül több elpusztult. Kérem fordítsanak nagyobb figyelmet a fák ápolására, öntözésére.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest Budapest

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés megküldve: technical@mammut.hu
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A területen lévő fákat ellenőriztük. A bejelentésben szereplő fákat a Mamut Zrt. ültette, gondozza.

    https://mammut.hu/kapcsolat

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves javaslatát, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat, és tájékoztatjuk a tervezett megoldásról.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Szemetes zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ganz utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Be nem fejezett munka?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budapest Kőrösi J. u. 7-9 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére