Megoldott

Buszmegálló táblái elfordultak

Kérem, fordítsák vissza a táblákat.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 5

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották, köszönjük.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére