Megoldott

Hiányzó aszfalt

Közmű javítás után az aszfaltot nem pótolta a kivitelező a munka befejezése után, így ezen a helyen egy kb 4 cm mély és 60 centi széles, az út teljes szélességét lefedő mélyedés maradt hátra.
Cím :
Matyó utca 4. előtt közvetlenül

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Matyó u. 4

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kátyú"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben a jelzett problémát már megoldották.
    Köszönöm
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Építkezésről visszamaradt betonkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére