Megoldott

Sötét lámpa

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Emília u. 24

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves István, köszönjük a visszajelzést!
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Világít
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gizella út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére