Megoldott

Közműhelytelep utca kátyú

Pesterzsébeten, a Közműhelytelep utca - Téglaégető utca sarkán egy hatalmas kátyú nehezíti a közlekedést.
Kérném a Pesterzsébeti Önkormányzatot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Közműhelytelep u. 18

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Beaszfaltozták a kátyút, probléma megoldva.
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a megkeresésében szereplő útszakasz nem áll az Önkormányzat tulajdonában, sem kezelésében.
    Ugyanakkor tekintettel a kátyú nagy méretére, a balesetveszély megszü...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyús buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére