Megoldott

Belógó növényzet

Belógó cserje, az autósforgalom nagysága - valamint a nem megfelelő oldaltávolság betartása (mikor lesz az Ady ezen szakaszán is kerékpársáv végre?) következtében egy ekkora kitérő veszélyes lehet a kerékpárosok számára. A növényzet visszavágása megoldaná a problémát. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 259

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére