Megoldott

Belógnak az ágak

A patak parti bringaútra nagyon belógnak az ágak. Néhol nagyon balesetveszélyes a helyzet emiatt.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gázló u. 24

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos csak egy helyen vágták le a belógó ágakat, pedig a kerékpárút teljesen hosszán több helyen probléma ez. Ráadásul a levágott ágakat otthagyták a fűben.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett szakaszon a gallyakat levágtuk.

    Üdvözlettel
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak óvatosan, mert ezek inkább kivágják a fát, mint megmetszik....
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kaszálás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czeglédi Lajos
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagyon belógnak az ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Belógó ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyökér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére