Megoldott

Belógó ág

Belóg egy ág a bicikliútra.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gyökér u. 22

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bicikliútra belógó faágat visszavágtuk.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kaszálás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czeglédi Lajos
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagyon belógnak az ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Belógnak az ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gázló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére