Válaszra vár

Magas fű és gaz

Sajnos minden alkalommal (évben) be kell jelenteni. Kérem vágják le a füvet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pille u. 2

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepukkant terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére