Válaszra vár

Elbozótosodott megálló.

Anonim Járókelő

A megálló területe elbozótosodott, az utasok a bokros részbe kénytelenek leszállni, kérjük a megálló rendbetételét.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 68

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kintfelejtett buszmegálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vágóhíd utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Korlát vége a levegőben lebeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ady Endre út (Kossuth Lajos utca) (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére