Válaszra vár

Beléptető kapuk

Mivel bő 1,5 év alatt semmi sem változott, ezért beküldöm újra. Ne felejtődjön el :)

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/56974/belepteto-kapuk

2019.12.23:

Kérem bontsák el mielőbb a kapukat. Hasznuk úgy sincs már. A hozzá tartozó rendszer már rég befuccsolt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elforditott tabla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére