Válaszra vár

Kopott padok

A padok le vannak amortizálódva a Móriczon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Csiszolás és fél doboz lazur... Reméljük erre még van forrása a terület gazdájának.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Értelmetlen kordon a Szabadság téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zoltán utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erzsébet királynő szobor felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére