Válaszra vár

Kifeküdt tábla

A Csepel Plaza áruszállításra kijelölt helyénél kifeküdt az egyik KRESZ tábla. Kérjük a tisztelt bevásárlóközpont üzemeltetőjét, állítsák vissza azt a helyére!

Probléma helyszíne
Budapest Kossuth Lajos u. 105

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Csepel Plázának az info@csepelplaza.hu email címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elforult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére