Megoldásra vár

Utcanévtábla élő fán

Az nagyon jó, hogy ezen a sarkon van utcanévtábla és egy másik magyarázó tábla is, de jobb lenne, ha nem élő fára lenne felcsavarozva, hanem kaphatna egy saját póznát. Helyszín: 1025 Budapest Nagybányai út és Vöröstorony utca sarka.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagybányai út 41b

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Egészen döbbenetes!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Tök jó, hogy átrakják, de azért elbeszélgethetnének a kollégával, aki ide kirakta.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    Inttézkedünk az utcanévtábla fáról való eltávolítása és oszlopra történő felszerelése érdekében.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését. 30 napon belül tájékoztatjuk bejelentésében szereplő forgalomtechnikai problémával kapcsolatban a tervezett megoldásról. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldás...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére