Megoldott

Megrongált tábla a kéken

Megrongálták a táblát az Árpád-kilátótól az Oroszlán-sziklához vezető kék jelzés mentén lévő egyik pad mellett. Vagy állítsák helyre, vagy távolítsák el a táblát.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Glück Frigyes út

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűntették a megrongált táblát, köszönöm
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére