Válaszra vár

Elrozsdásodott poller

Kérem pótolják az elrozsdásodott pollert! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Retek u. 11

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta még egy megadta magát.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves javaslatát. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében szereplő forgalomtechnikai javaslat megvalósítási lehetőségét és tájékoztatjuk az erre vonatkozó döntésről. A javaslat érde...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Utcanévtábla élő fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Nagybányai út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére