Megoldásra vár

Gallyazás, ifjítás

Anonim Járókelő

Rákóczi u. 56. szám előtt lévő két fa ifjítása szükséges. Teljesen belenőtt a villany és a TV vezetékbe. Tegnap előtti szélviharnál TV kábeldoboza erősen mozgott.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Rákóczi u. 56

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatjuk Önt, hogy a központi elvonások miatt Önkormányzatunk költségvetése is jelentős mértékben csökkentésre került, ezért az Ön által kérelmezett m
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útlezárás - Vizisport utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vízisport utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére