Megoldott

Törött faág

Ennek a kis fának még tavaly letört ez az ága, illetve úgy tűnik csak lehajlott, mert szépen jönnek rajta a levelek. Viszont a parkoló autóknak pont útban van, félő, hogy le fog törni, ha nem tesznek vele valamit.
Valahogy meg lehetne támasztani?
(Palóc utca 9 előtt van)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 12

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    levágták az ágat, így megoldódott
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Ügykezelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Magas a gaz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére